hd.jpg

HD Station, JBC serisindeki en güçlü lehimleme ünitesidir ve büyük miktarlarda ısı gerektiren lehimleme uygulamaları için tasarlanmıştır.

JBC Özel Isıtma Sistemi sayesinde en iyi lehimleme kalitesini sağlar ve ayrıca akıllı Uyku ve Hazırda Bekletme Modları uçların ömrünün uzatılmasına yardımcı olur.

Bu istasyon, köpük ve daha geniş tutuş sayesinde en rahat HD Sap olan T470F Thermal Insulator Grip HD Handle ile birlikte gelir. Yalnızca C470 Kartuş Aralığı ile uyumludur.

İstasyon ayrıca, çalışma alanını temiz ve lehim parçacıklarından uzak tutmak için sıçrama önleyici ve sıçrama önleyici membranlı eksiksiz bir temizleme sistemi olan CLM Manuel Uç Temizleyici ve 16 adede kadar kartuş ve ucu saklamak için SCH Kartuş Tutucu içerir.

Tüm JBC İstasyonları gibi Heavy Duty Station da ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilen 10'dan fazla parametre ile hızlı ve kolay konfigürasyon menüsüne, JBC Software sayesinde lehimleme işlemlerinin tam kontrolüne ve uzaktan iş yönetimine sahiptir. Ayrıca JBC Duman Çekme Cihazları ile doğrudan bağlantıya izin verir.

Ayrıca T470 Sapların iki katı güç sağlayan KHT470 Ağır Hizmet Cımbız Kitini bağlayabilirsiniz. Bu kitte 2 adet HDU Kontrol Ünitesi gereklidir.

 

  DokümanlarBoyutuİndir
1

JBC HD ve HDP Ağır Hizmet İstasyonları

2.653 KB